Digitální marketing

Digitální marketing

Specializujeme se na poskytování praktických marketingových služeb pro malé a střední podniky, jako je ten váš. Jsme na rozdíl od jiných specializovanou agenturou pro digitální marketing v Praze.

Víme, že pro firmy je stále obtížnější vyniknout. Lidé mají více možností a kratší rozpětí pozornosti. To znamená, že jim váš marketing musí pomoci najít na vašem webu hodnotný obsah a dát jim důvod se zdržet.Ve společnosti Webizy rozumíme tomu, co funguje, co ne a proč.

Marketing se změnil. Takto jsme odpověděli

01.

SEO (optimalizace pro vyhledávače)

Kde se vaše společnost objeví ve výsledcích vyhledávání Google? Realitní SEO je vysoce konkurenční aréna, která vyžaduje cílenou strategii a osvědčenou taktiku. Kombinujeme zkušenosti, abychom vám pomohli zlepšit pozice klíčových slov, zvýšit provoz Google a posunout pro doporučení a prodej.
02.

Reklamní kampaně Google

Cílené kampaně Google Adwords mohou být účinným prostředkem k zajištění vysoce kvalitního provozu při zachování přísné kontroly nad náklady a návratností investic. Naše služby zahrnují strategii kampaní, vytváření reklam, průběžnou správu a podrobné reporty pro obsahové a vyhledávací sítě Google Adwords.
03.

Lead generation

Ve společnosti Webizy jsme prokázali zkušenosti s plánováním a prováděním online marketingových kampaní, abychom zvýšili viditelnost a úspěšně vytvořili další obchodní vyhlídky v oblasti nemovitostí z digitálních marketingových kanálů. Náš přístup založený na metrikách se zaměřuje na pomoc vaší společnosti maximalizovat kvalifikované online potenciální zákazníky a minimalizovat náklady na akvizici.