Webový design

Navrhujeme intuitivní prostředí webových stránek pro lidi, kteří se zaměřují na výsledky a zákaznický servis.

Tvorba webových stránek

Skvělý webový design není jen o výběru správných písem, barev a obrázků. Navrhujeme a vytváříme intuitivní weby, které se zaměřují na celkovou uživatelskou zkušenost přizpůsobenou vašim cílům.

Když se rozhodnete vytvořit web, uvědomujeme si, že investujete čas a samozřejmě peníze. Je pro nás tedy důležité, aby váš web přilákal vámi požadované odvětví a generoval potenciální zákazníky pro vaše podnikání. Začíná to čistým webovým designem a jasnými zprávami. Naši designéři, vývojáři a autoři obsahu mění weby na zážitky zákazníků. Navštivte naše portfolio a podívejte se na některé práce na zakázku, které jsme udělali pro klienty, kteří do nás rozumně investovali.
01.

Responzivní design

Buďte připraveni na to, že si Vaše internetové stránky budou lidé prohlížet nejenom na osobních počítačích a notebooku, ale také na tabletech nebo mobilních telefonech. Připravíme Vám webovou prezentaci, která se bude korektně zobrazovat na všech takových zařízeních.
02.

Webové stránky na míru

Vytvoříme Vám moderní webovou prezentaci dle Vašich požadavků. Po důkladné společné konzultaci se dostaneme k nejlepšímu řešení ušitému přímo Vám na míru a to za bezkonkurenčně nízkou cenu.
03.

Redakční systém

Vaše nové webovky poběží na moderním redakčním systému. To v praxi znamená, že je můžete v budoucnu jednoduše upravovat, přidávat nové stránky nebo rozšiřovat o další funkcionality.
04.

Hosting, podpora a technická údržba

Máte firmu k podnikání? Nechte starosti s technickými detaily na nás. Poskytujeme komplexní průběžnou technickou podporu včetně hostování webových stránek, denních záloh a upgradů zabezpečení, abyste mohli v noci pohodlně spát. Kromě toho poskytujeme podporu. Náš tým je k dispozici a rád vám poradí s případnými technickými otázkami nebo problémy, které byste mohli mít.